21 Luty 2018
Nawigacja
· O nas
· Dofinansowane projekty edukacyjne z ostatnich lat
· Dofinansowane projekty edukacyjne 2012/13, 2013/14
· Dla rodziców
· Biblioteka
· Dokumentacja szkolna
· Kadra pedagogiczna
· Kącik duchowości
· Kącik matematyczny
· Kroniki szkolne
· Patron
· Porady pedagoga szkolnego
· Poradnik dyrektora
· Publikacje naszych nauczycieli
· Zamówienia publiczne
· Sport
· Samorząd uczniowski
· Sukcesy naszych uczniów
· Szkolne różności
· Świetlica
· Uczniowie
· Twórczość nauczycieli
· Uczniowska twórczość
· Zajęcia pozalekcyjne
· Zapomogi zdrowotne dla nauczycieli
· Wydarzenia
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 586
· Najnowszy użytkownik: Pawel Zakrzewski
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· film
· Mój ulubiony film
· kawały;p
· W szkole
· Książka którą chciał...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Losowa fotografia
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Podziękowania
mis4.jpg 


Podziękowania dla kolędników misyjnych z grupy misyjnej przy naszej szkole.
Wielkopostna jałmużna
wj1.JPG 
W okresie Wilekiego Postu dzieci z zapałem podjęły się wysiłku dokonywania małych oszczędności, rezygnacji z czegoś aby w ten sposób do caritasowskich skarbonek zbierać pieniądze, które będą wsparciem dla najbardziej potrzebujących.
Święto Kobiet w świetlicy
dks5.JPG 
Świętowanie świetlicowe
Dzień Kobiet
dk2.jpg 


8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. P. dyrektor złożył życzenia wszystkim paniom i przekazał na ręce p. pedagog piękny bukiet.
Kino
 kinowm3.JPG                                  

7 marca liczna grupa - aż trzy autokary dzieci - wyjechała na krótką wycieczkę do kina - do Wysokiego Mazowieckiego, na film "Artur i Minimki". Uczestnicy wycieczki chętnie zamienili lekcje na film, który bardzo się podobał.
Eliminacje w 0 b
konk.ziel.JPG 
W grupie 0b odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego "Talenty, talenty". Z piątki występujących dzieci, dwoje zakwalifikowało się i będzie reprezentować swoją grupę na szkolnym konkursie. Są to Maciej Maliszewski i Maja Gawryś. W konkursie piosenki wystąpi Iza Łopuska.
Dzień wśród Starożytnych
starozyt-01.JPG 

1 marca przenieśliśmy się do starożytności - taki dzień jest już tradycją w naszej szkole. Piąte klasy bawią się i rywalizują pod okiem p. Ewy Wróblewskiej i p. Andrzeja Włodarczyka. Oceniano 13 konkurencji.
Ważne dla rodziców dzieci sześcioletnich

j0398155[1].jpg 
Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu zawiadamia rodziców dzieci, które od 1 września 2007r. rozpoczną realizację obowiązku szkolnego w klasie „0” o konieczności dokonania zapisu dziecka do szkoły.
Więcej...

1 % podatku dla szkoły

1procent2.gif Szanowni Państwo! Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu podjęła współpracę ze Stowarzyszeniem Rodziców Na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła”.

Współpraca ta umożliwi przekazanie na rzecz naszej Szkoły 1 % podatku dochodowego, który każdy podatnik ma prawo darować wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego przed złożeniem rocznego rozliczenia podatku w Urzędzie Skarbowym.

Lekcja w muzeum
III c_lekcja_w_muzeum-7.JPG 

Uczniowie klasy III c zgodnie z tematyką zajęć uczestniczyli we wspaniałej lekcji prowadzonej w Muzeum Rolnictwa przez pana A. Mosiewicza na temat "Jak powstaje tkanina?"
Podziękowania
Lipton.jpg 
Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za spontaniczny i szczery odzew na apel o zbieranie metek od herbaty Lipton. Dzięki inicjatywie przewodniczącej Komitetu Rodzicielskiego p. Edycie Derwońko i ciechanowieckiemu Caritasowi zebraliście tyle kuponów, że udało się spełnić warunki do zdobycia wózka inwalidzkiego dla potrzebującego dziecka. Szczegółowo o efektach akcji poinformujemy później. Wielkie dzięki!
Spotkanie z myśliwym
wal01.JPG 

Na zakończenie zajęć nt. dokarmainia zwierząt uczniowie grup zerowych zaprosili na lekcję p. Tadeusza Walucha - myśliwego i nauczyciela naszej szkoły.
Konkursy
konk.histor.JPGUwaga! Czworo uczniów: Patryk Benedysiuk VIb, Martyna Bruś VIc, Mateusz Kotkowicz VIc, Szymon Wanaks VIc zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego konkursu historycznego.
Na konkurs matematyczny zakwalifikowała się Kinga Uszyńska.
Gratulacje!

Trwa sezon konkursów przedmiotowych - 7 lutego, na konkurs regionalny z historii pojechali uczniowie klas VI. Jeszcze przed samym wyjazdem do Zambrowa pilnie się uczyli:) Trzymamy kciuki!
„…Tańcem Chwalmy Go…”
3dys.mis.jpg
W ostatni dzień karnawału dzieci z Misyjnego Koła Różańcowego na swoim co tygodniowym spotkaniu wielbiły Boga śpiewem i tańcem. Oczywiście nie zabrakło „małego,  co nieco …” oraz zabaw i konkursów. Więcej...
Święto Szkoły
 4.JPG Dzień Patrona 19 II 2008
Kalendarz
Luty 2018

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
ZSOiZ
Ciechanowiec
Pajacyk
Koło wędkarskie Jazgarz
9,479,718 unikalne wizyty