18 Październik 2017
Nawigacja
· O nas
· Dofinansowane projekty edukacyjne z ostatnich lat
· Dofinansowane projekty edukacyjne 2012/13, 2013/14
· Dla rodziców
· Biblioteka
· Dokumentacja szkolna
· Kadra pedagogiczna
· Kącik duchowości
· Kącik matematyczny
· Kroniki szkolne
· Patron
· Porady pedagoga szkolnego
· Poradnik dyrektora
· Publikacje naszych nauczycieli
· Zamówienia publiczne
· Sport
· Samorząd uczniowski
· Sukcesy naszych uczniów
· Szkolne różności
· Świetlica
· Uczniowie
· Twórczość nauczycieli
· Uczniowska twórczość
· Zajęcia pozalekcyjne
· Zapomogi zdrowotne dla nauczycieli
· Wydarzenia
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 580
· Najnowszy użytkownik: JakubNowakowski3
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· film
· Mój ulubiony film
· kawały;p
· W szkole
· Książka którą chciał...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Losowa fotografia
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Wakacje!

Wakacje! dziś zakończyliśmy rok szkolny 2016/17. Tradycyjnie - na początek była msza święta, potem spotkanie w szkole. Laureatom w dziedzinie nauki, sportu, czytelnictwa i wszelkich innych osiągnięć wręczono nagrody i dyplomy, nauczyciele w klasach rozdali świadectwa. Dyrektora, p. Krzysztofa Pełszyka wspierały panie: Barbara Czarnecka, Inspektor Oświaty i Aneta Czarnecka - przewodnicząca Rady Rodziców.  Nasze wspaniałe panie, długoletnie nauczycielki, odchodzące w tym roku na emeryturę - pani Bożena Sienicka i Marianna Gołębiewska podziękowały za współpracę szkolnej społeczności. Radosnych i bezpiecznych wakacji!

Podsumowanie roku szkolnego 2016/17

Do 3 oddziałów przedszkolnych uczęszczało 53 dzieci.

Do klas I - VI  - 316 uczniów, (17 oddziałów), w tym:

            174 w kl. I - III (10 oddziałów)

            142 w kl. IV - VI (7 oddziałów)

w tym 2 uczniów – nauczanie indywidualne

2 osoby objęte zajęciami rewalidacyjno-wychowawczymi w domu

Grupy "0" - frekwencja 79% (0 c), 89% (0a), 90% (0 b) – wyższa niż w ub. r. szk.

Wyróżnieni uczniowie grup "0" (alfabetycznie):

0 a

Krzysztof Dobrogowski

Lena Kujawska

Natalia Łaszczuk

Maja Łopaciuk

Maja Marciniak

Klaudia Moczulska

Szymon Rukat

Janina Skłodowska

Jakub Wojtkowski

Julia Wyłuda

0 b

Amelia Araźna

Julia Boratyńska

Oliwia Czołomiej

Karolina Godlewska

Paweł Koc

Julian Matuszczyk

Marcel Nowak

Alicja Sikoń

Wiktoria Traskulewska

Łukasz Wincenciak

Anna Wojewódzka

Izabela Zabuska

0 c

Aleksandra Czarkowska

Szymon Kierski

Filip Puchaczewski

Jakub Zacharewicz        

Klasy I - III - frekwencja od 90% (I b) do 94% (III c) i 93% (II a, II b, III a, III b). Ogółem
w kl. I-III – 92% (frekwencja niższa od ubiegłorocznej).

Do wyróżnienia (wg alfabetu):

I a

Magdalena Jachimczuk

Nadia Kozłowska

Hanna Moczulska

Jakub Piotrowski

Natalia Sienicka

Klaudia Ziółkowska

I b

Paweł Gnatowski

Miłosz Moczulski

II a

Zuzanna Akonom

Weronika Kaczyńska

Gabriela Kalupa

Zuzanna Nasiadka

Aleksander Porzeziński

II b

Igor Majewski

Przemysław Sękal

Zofia Stelengowska

Adam Szymaniak

Maja Tenderenda

Maciej Tymiński

Lena Zalewska

II c

Martyna Bogucka

Paweł Derewońko

Małgorzata Kokoszko

Dawid Litwińczuk

Karolina Porycka

Zuzanna Radziszewska

Julian Wakuluk

Lena Zacharewicz

Daniel Zarzecki

II d

Przemysław Bartnikowski

Wiktoria Gontarczuk

Kinga Gosk

Adam Koc

Kamil Mądry

Barbara Poniatowska

Oliwia Lara Religa

III a

Waldemar Boratyński

Zuzanna Boryszewska

Róża Czarnecka

Zuzanna Niemyjska

Amelia Pawluk

Maria Romanowska

Michalina Wyszyńska

III b

Hanna Andrzejewska

Patrycja Charyton

Maja Klima

Michalina Lipska

Kacper Łukasiuk

Oliwia Łuniewska

Magdalena Pietrzykowska

Amelia Popławska

Amelia Twarowska

Nikodem Zacharewicz

III c

Zuzanna Araźna

Zuzanna Dacz

Zuzanna Koc

Zuzanna Smyk

Marcin Twarowski

Wiktor Wardziński

III d

Natalia Czarkowska

Maja Czarnecka

Dominik Denysiuk

Mikołaj Jóźwiak

Kinga Krysińska

Natalia Majewska

Mateusz Pietraniuk

Klaudia Siekierko

Julia Tenderenda

Alicja Wilkowska

1 uczeń będzie powtarzał klasę I

Klasy IV - VI - Frekwencja od 91% (V a) do 95% (VI a);

średnia frekwencja ogółem 93% (taka sama jak w ubiegłym roku)

Najwyższe średnie ocen - 4,61 (VI b), 4,51 (IV a), 4,48 (IV b)

Ogółem wystawiono 1549 ocen, w tym 194 cel., 584 bdb, 446 db, 253 dst, 72 dop;

Zachowanie - wz 37 uczniów, bdb - 73, db - 30, popr - 1, nieodp - 0, nag. - 0.

Do wyróżnienia:

IV a

Magdalena Zawadzka - 5,36

Weronika Tymińska - 5,27

Karolina Twarowska - 5,18

Weronika Bogucka - 5,09

Maciej Łukasz Czołomiej - 5,0

Zofia Wodyńska - 5,0

Filip Arkadiusz Majewski - 4,9

Maciej Gontarczuk - 4,81

Adam Tokarski - 4,81

Julia Łasiewicz - 4,8

IV b

Natalia Jankowska - 5,27

Wiktoria Zaremba - 5,27

Aleksandra Grabarz - 5,09

Amelia Koc - 5,09

Julia Akonom - 5,0

Maksymilian Jachimczuk - 5,0

Aleksandra Olędzka - 4,82

IV c

Marta Dominika Borzym - 5,18

Amelia Morzy - 5,0

 

V a

Kuba Niemyjski – 5,18

Konrad Niemyjski - 5,18

Stanisław Jan Panas – 5,0

Weronika Białowarczuk - 4,82

Katarzyna Gromadko – 4,82

Maja Kwiek - 4,82

Michał Michalski - 4,82

Alicja Murawska - 4,82

V b

Paweł Zakrzewski – 5,45

Małgorzata Tenderenda – 5,18

Dawid Grabarz – 5,09

Mikołaj Szeszko – 5,09

Mateusz Adam Szymaniak – 5,09

Angelika Jaźwińska – 4,9

VI a

Paweł Zawistowski – 5,45

Dominika Raźniak – 5,0

Klaudia Klejzerowicz – 4,82

Kacper Skłodowski - 4,82

 

 

VI b

Seweryn Mikołaj Lipski – 5,63

Amelia Czarnecka – 5,45

Patrycja Bogucka – 5,27

Jakub Pawlik – 5,27

Gabriela Gosk – 5,18

Katarzyna Koc – 5,18

Filip Matuszczyk – 5,18

Iga Niemyjska – 5,09

Kamil Zdzichowski – 5,09

Szymon Balwicki – 5,0

Malwina Plichta – 5,0

Martyna Wincenciak - 4,9

 

 

Uczniowie ze 100% frekwencją

Maja Łopaciuk - 0 a,

Izabela Zabuska - 0 b,

Natalia Sienicka - I a,

Natalia Zabuska - II b,

Waldemar Boratyński, Paweł Popławski - III a

Wiktor Plichta, Patrycja Zakrzewska (100% frekwencja w klasach I - III) - III c,

Zuzanna Wiśniewska - V a,

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych to:

- z historii - Seweryn Mikołaj Lipski z kl. VI b, nauczyciel - Pani Ewa Wróblewska,

- z matematyki - Patrycja Bogucka z kl. VI b, nauczyciel - Pani Beata Trochimowicz.

Tytuł finalisty wojewódzkiego konkursu z plastyki zdobyła Weronika Bogucka z kl. IV a, nauczyciel - Pani Barbara Pełszyk. Ponadto w etapie rejonowym tego konkursu wziął udział Seweryn Lipski.

 

Uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki w konkursach:  Kangur matematyczny, Multitest, Alfik, Stypendiada;

Wędkarstwo i ekologia - ogólnopolski konkurs plastyczny

Podlasie - mnie ta ziemia od innych droższa

Bawmy się kolorem

Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka

Krajobraz dziedzictwa (regionalny)

Program Żółty talerz - konkurs literacko-plastyczny "Marnowanie żywności to..." - nagrodzeni  Amelia Araźna, Julia Boratyńska, Bartosz Zalewski, Zofia Stelengowska, Szymon Kierski, Paweł Derewońko, Maja Klima, Natalia Majewska

Majowy Konkurs Jednego Wiersza - Zuzanna Boryszewska

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - zwycięstwo drużyny na etapie powiatowym i 8 miejsce w turnieju wojewódzkim - Amelia Czarnecka, Alicja Murawska, Seweryn Lipski, Krystian Tymiński

Sukcesy sportowe - Seweryn Mikołaj lipski - II miejsce i srebrny medal na szczeblu województwa w skoku w dal, dziewczęta w konkurencjach rzutowych

III miejsce drużyny w Łomżyńskiej Lidze Szachowej - Kinga Akonom, Seweryn Lipski

Sukcesy (nawet międzynarodowe) karateków - Klaudia i Kacper Łukasiuk

Galeria

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Kalendarz
Październik 2017

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ciechanowiec
Gimnazjum
ZSOiZ
Pajacyk
Koło wędkarskie Jazgarz
9,246,897 unikalne wizyty